Tanal

TÜMİAD'İN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Sayın Atilla Ataseven

Yönetim Kurulu Başkanı

Ozmak İnternational Trade firmasinin Yönetim kurulu Başkanı

Ceb: +2012233391033
Tel & Faks : 002-0222704912
E-posta : atilaataseven@tumiad.com
E-posta : atilaataseven@hotmail.com

Sayın Tamer Fahri Tanaltay

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri

Al-omarın İthalat ve İhracat Firmasının Malı ve İdarı Danışmanı

Ceb  : 002-01005728734
Tel  & Faks:002-0227062707
E-posta: ttanaltay@tumiad.com
E-posta: ttanaltay@gmail.com

Sayın Mohamed Elabsi

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanı

Temyiz, İdari Anayasa mahkemesinin Avukatı

ceb : 002-01222475449

Tel :2390 5219

E-posta: melabsi@tumiad.com

Sayın Mohamed Hegazy

TÜMİAD'in Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Komitesinin Üyesi

Arabian transport and maritime services Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı

Ceb : 002-01015500045
Tel & faks : 002-0227012406
E-post : m.hegazy@tumiad.com
E-post : m.hegazy@arabian-gl.com
Websayfa : www.arabian-gl.com

Sayın Matta Bishay

TÜMİAD'in Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu başkanının Yardımcısı

 Egyptian Group for Trading & Importing Sanitaryware Genel Müdürü

Ceb : 002-01221093793
Ceb & Faks : 002-0225762707
E-posta : mmbishay@tumiad.com
E-posta : mmbishay@hotmail.com

Sayın Samir Shama

TÜMİAD'in Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Komitesinin Üyesi

pilot tourism firması ve Türkiyedeki Shama tourism fırmasının Yönetim Kurulu Başkanı

Ceb : 002-01222102092
Tel & Faks : 002-0237489339
E-posta: Sshama@tumiad.com
E-posta : manager@pilots-tour.com

Sayın Ahmet Kul

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Üyesi

Emko Firmasının Planlama ve satın alma idaresinin Müdürü

Ceb : 002-01002406961
E-posta: ahmetkul@tumiad.com
E-posta: ahmetkul9@hotmail.com

Sayın Sherif Elbarbary

TÜMİAD'ın Yönetim kurulu Üyesi

Schon Line Egypt Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı

Ceb : 002-01224825824

E-posta: sh.barbary@tumiad.com
E-posta :dairsherif@aol.com

Sayın Mehmet İlaslan

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Üyesi

İlaslan İnternational fırmasının sahibi ve müdürüsü

Ceb : 002-01005120242
E-posta : m.aslan@tumiad.com
E-posta : info@aslan.com.eg

Sayın Hamada Elagawany

TÜMİAD'in Yönetim Kurulu Üyesi

Agawany for Industrial Machinery Grupun Genel Müdürü

European Union Trading & Agency fırmasının Yönetim Kurulu Başkanı

Ceb: 002-01222127529
E-posta: agawany@tumiad.com
E-posta: Support@agawanygroup.com.eg

Nihat Ekinci

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Başkanı

United company for Pharmacists, lojistik idaresinin İcra Müdürü

Ceb : 002-01222279960
E-posta: nihat.ekinci@tumiad.com
E-posta: nihat.ekinci@ho-ucp.com

Sayın Necip Hergenç

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Başkanı

kastamonu fırmasının Bölge Müdürü

Ceb : 002-01005551061
E-posta : necip@tumiad.com
E-posta : necipcairo@hotmail.com

Sayın Mohamed Nahla

TÜMİAD'ın Yönetim Kurulu Üyesi

Track for manufacturing windows and doors Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı

Ceb : 002-01001711155
Tel : 002-0224772555
E-posta: m.nahla@tumiad.com
Web : www.trackpvc.com